Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
SIECI WYMIANY DANYCH W POJAZDACH SAMOCHODOWYCH

SIECI WYMIANY DANYCH W POJAZDACH SAMOCHODOWYCH

Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności
Autor Praca zbiorowa, Waldemar Nawrocki

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Wysyłka w ciągu 24h

Cena: 51,32 zł59,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

SIECI WYMIANY DANYCH W POJAZDACH SAMOCHODOWYCH
Informatory Techniczne Bosch

  • Podstawy sieci wymiany danych
  • Przykłady sieci wymiany danych w pojazdach
  • Systemy transmisji danych w pojazdach
  • Architektura systemów elektronicznych

Zwięzły informator opisujący budowę i działanie różnych rodzajów sieci wymiany danych wykorzystywanych w elektronicznym wyposażeniu pojazdów samochodowych. Zawiera podstawy budowy i organizacji sieci komunikacyjnych, klasyfikację sieci i przykłady zastosowania w pojazdach, a także opis budowy i działania sieci CAN, LIN, Bluetooth, MOST, TTP/C oraz FlexRay stosowanych w sterowanych elektronicznie układach pojazdów. Przedstawiono również złącza diagnostyczne i różne rodzaje protokołów diagnostycznych wykorzystywanych w pojazdach oraz architekturę układów elektronicznych. Liczne przejrzyste schematy ułatwiają zrozumienie treści.

Sieci wymiany danych w pojazdach samochodowych - złącza diagnostyczne i różne rodzaje protokołów diagnostycznych wykorzystywanych w pojazdach - polecamy!

Sieci wymiany danych w pojazdach samochodowych

Spis treści:

Podstawy sieci wymiany danych 
Topologia sieci
Organizacja sieci
Model odniesienia OSI
Metody sterowania

Przegląd sieci wymiany danych w pojazdach 
Funkcje integrujące system
Wymagania dotyczące sieci transmisji danych
Klasyfikacja systemów transmisji danych
Zastosowanie sieci w pojazdach
Połączenia sieci różnych systemów
Przykłady sieci wymiany danych w pojazdach

Systemy transmisji danych w pojazdach 
Magistrala CAN
Magistrala LIN
Sieć Bluetooth
Magistrala MOST
Sieć wykorzystująca protokół TTP/C
Sieć FlexRay
Interfejsy diagnostyczne

Architektura systemów elektronicznych 
Przegląd
Metody architektury systemów elektronicznych
Podsumowanie
Wykaz ważniejszych skrótów
Skorowidz rzeczowy


SIECI TELEKOMUNIKACYJNE


SIECI TELEKOMUNIKACYJNE
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Książka opisuje różnego rodzaju sieci telekomunikacyjne, od historycznej, ale jeszcze funkcjonującej sieci telefonicznej, po najnowsze sieci pakietowe (jaką jest Internet), czy sieci optyczne. Podręcznik ma umożliwić zaznajomienie się z podstawowymi zasadami funkcjonowania sieci telekomunikacyjnych.

ADAPTACYJNA REGULACJA PRĘDKOŚCI JAZDY ACC


ADAPTACYJNA REGULACJA PRĘDKOŚCI JAZDY ACC
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Zwięzły informator przedstawiający budowę i działanie elektronicznych układów adaptacyjnej regulacji prędkości jazdy ACC, z uwzględnieniem poszczególnych elementów tych układów i ich sterowania elektronicznego. Opisano m.in. działanie układów wykrywania obiektów na drodze przed pojazdem, poszczególne funkcje oraz czujniki układu ACC zamontowane w pojeździe, a także transmisję danych między sterownikami pojazdu. Przejrzyste rysunki ułatwiają zrozumienie treści informatora.

ZASOBNIKOWE UKŁADY WTRYSKOWE COMMON RAIL


ZASOBNIKOWE UKŁADY WTRYSKOWE COMMON RAIL
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Zasobnikowe układy wtryskowe Common Rail: Zwięzły informator poświęcony budowie i działaniu najnowocześniejszego, najczęściej wykorzystywanego i najbardziej dynamicznie rozwijającego się rodzaju układu zasilania silników wysokoprężnych, stosowanego w silnikach zarówno samochodów osobowych, jak i pojazdów użytkowych. Uwzględniono najnowsze generacje układów wtryskowych Common Rail, zawierające m.in. wtryskiwacze piezoelektryczne oraz najnowsze rodzaje pomp wysokiego ciśnienia.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl