Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni

Oferujemy książki takich wydawnictw jak:

 

  • Haynes (Haynes Publishing Group) – brytyjski wydawca znany przede wszystkim z serii poradników motoryzacyjnych zatytułowanych Haynes Owners Workshop Manual (w skrócie nazywanymi Haynes Manuals). Przeznaczone tak dla hobbystów, jak i profesjonalnych mechaników samochodowych podręczniki opisują szczegółowo budowę, obsługę i naprawę popularnych modeli samochodów i motocykli.

 

  • Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o. (w skrócie WKŁ) – polskie wydawnictwo, publikujące głównie z zakresu tematyki motoryzacji, elektroniki, telekomunikacji, drogownictwa i lotnictwa.

 

  • Wydawnictwo AUTO powstało na początku 1991 roku. Specjalizuje się w książkach o tematyce motoryzacyjnej. Wydawane poradniki są przeznaczone przede wszystkim dla fachowców, jak i użytkowników samochodów bez przygotowania technicznego.
    Podstawową serią wydawnictwa jest "OBSŁUGA I NAPRAWA". Wiele pozycji z tej serii powstało we współpracy z oficyną "BUCHELI VERLAG" (seria "Reparaturanleitung"). "AUTOPORADNIKI" to seria fachowych poradników przygotowanych głównie dla fachowców we współpracy z angielskim wydawnictwem "HAYNES".

 

  • AutoElektro - Wydawca miesięcznika Autoelektro poświęconego elektromechanice i elektronice samochodowej. Magazyn adresowany do warsztatów branży samochodowej w Polsce. Pierwszy numer AutoElektro ukazał się we wrześniu 2000. Integralną częścią każdego numeru są szczegółowe i przystępnie sporządzone schematy układów elektrycznych oraz układów wtryskowo-zapłonowych poszczególnych marek samochodów, wzbogacone dokładnymi ilustracjami.

 

  • Autodata - Brytyjskie Wydawnictwo, które dostarcza zbiory danych fabrycznych bezpośrednio od producentów pojazdów oraz warsztatowe podręczniki regulacyjno - naprawcze. Katalogi Autodata są od lat znane i cenione wśród mechaników i pracowników warsztatów samochodowych.

 

  • Instalator Polski - Wydawca czasopism i magazynów branżowych. Wśród wydawanych tytułów należy wymienić: Poradnik Serwisowy, Auto Moto Serwis, Truck Serwis

 

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl