Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni

FAQ - Często zadawane pytania: 

 

Jestem zainteresowany zakupem książki... Mam jednak wątpliwości czy będzie ona odpowiednia do mojego modelu auta??
 • Opisy książek, oprócz szczegółowego spisu treści, zawierają także listę modeli, które są opisane w danej książce. Podstawowym kryterium oceny przydatności danej książki jest rok produkcji Państwa samochodu oraz dane charakteryzujące jednostkę napędową (pojemność, moc i typ silnika). Na podstawie tych danych najłatwiej stwierdzić przydatność danej książki.
  Jeśli pomimo tego mają Państwo wątpliwości, polecamy
  kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

 

Jestem zainteresowany zakupem książki... Ile czasu zajmuje realizacja mojego zamówienia??

 • Informacja o dostępności danego towaru zamieszczona jest przy każdej karcie produktu. Termin wysyłki, liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Termin wysyłki podano w dniach roboczych.
 • Blisko 95% przesyłek wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania Państwa pieniążków na naszym koncie, bądź też po otrzymaniu informacji, że ma to być przesyłka pobraniowa. Jednak całkowity czas realizacji przesyłki jest pochodną kilku czynników niezależnych od nas, przede wszystkim czasu potrzebnego przez bank na zaksięgowanie środków na naszym koncie oraz czasu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską.
  Więcej informacji na temat czasu realizacji zamówienia znajdą Państwo w Dziale
  CZAS DOSTAWY.

 

Czy na zakupiony towar można otrzymać fakturę VAT??

 • Tak, istnieje taka możliwość. Aby otrzymać fakturę VAT na zakupiony towar należy wypełniając formularz zamówienia zaznaczyć odpowiednią opcję w polu Dokument sprzedaży. Kolejne pola wypełniamy danymi do faktury. Następnie mamy możliwość wyboru wysyłki zamówienia pod inny adres - wybieramy tą opcję aby wprowadzić adres na jaki zostanie wysłany zamówiony towar wraz z fakturą.

 

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego??

 • Tak, istnieje taka możliwość.
  Towar należy odebrać osobiście w siedzibie firmy pod adresem: ul. Bohaterów Studzianek 13/5, 26-670 Pionki, woj. mazowieckie.
  Przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 606 630 773

 

Zakupiłem więcej niż jedną publikację. Jakie będą koszty wysyłki w takim przypadku??

 • W przypadku zakupu wieloprzedmiotowego, wszystkie zakupione publikacje wysyłane są w jednej przesyłce. W związku z powyższym, koszt wysyłki pozostaje bez zmian i doliczany jest do zamówienia tylko raz.
  Aktualne koszty przesyłki na terenie kraju (Polska):
  - 11 PLN (przy dokonaniu płatności przed wysyłką towaru - przelew na konto lub płatność kartą)
  - 15 PLN (wysyłka za pobraniem - płatne przy odbiorze u listonosza lub na Poczcie)
 • W przypadku wysyłki towaru za granicę koszt wysyłki obliczany jest na podstawie wagi zakupionego towaru.

 

Interesuje mnie wysyłka towaru zagranicę. Ile wynosi koszt wysyłki w takim przypadku??

 • Koszt wysyłki zagranicznej uzależniony jest od wagi danej przesyłki.
  - 25,00 PLN (waga towaru do 500 g)
  - 42,00 PLN (waga towaru od 500 do 1000 g)
  - 78,00 PLN (waga towaru od 1 do 2 kg)
  - 99,00 PLN (waga towaru od 2 do 5 kg)
  - 150,00 PLN (waga towaru powyżej 5 kg)
 • Wysyłka zagraniczna możliwa jest tylko i wyłącznie po dokonaniu przedpłaty.

 Powiązane tematy:


- Czas dostawy
- Koszty dostawy
- Formy płatności
- Dostępność produktu
- Regulamin zakupów
- Polityka Prywatności
Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl