Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
SAAB 900 INSTRUKCJA OBSŁUGI I NAPRAWY

SAAB 900 INSTRUKCJA OBSŁUGI I NAPRAWY

Wydawnictwo: Haynes
Autor Haynes Publishing

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Wysyłka w ciągu 24h

Cena: 145,34 zł170,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze
SAAB 900 (1979-1988)

What's covered: 

Saloon, Hatchback and Coupe inc. Turbo and special/limited editions.
Petrol: 2.0 litre (1985cc) 8-valve and 16-valve.

Exclusions:

Does NOT cover features specific to Cabriolet. Does NOT cover revised 900 range introduced October 1993.


Haynes Classic Manuals are the product of Haynes technicians performing a stripdown and rebuild of thousands of vehicles over decades in one of our world-renowned Haynes Workshops. Crafted from original material from the Haynes vaults, this manual was first printed more than 30 years ago and is now available exclusively as part of our Classic Manual category. The legendary mechanics and authors who created these titles may have since retired, but we have carefully maintained the original information so that you can purchase a brand-new edition for your classic or modern classic vehicle.

NOTE: Whilst in some rare cases the images may have been affected by the passing of time, the advice, diagrams and comprehensive step-by-step instructions based on a full stripdown and rebuild in one of our Haynes workshops remain as relevant today as when the manual was first published.

Complete coverage for your vehicle
Written from hands-on experience gained from the complete strip-down and rebuild of a Saab 900, Haynes can help you understand, care for and repair your Saab 900. We do it ourselves to help you do-it-yourself, and whatever your mechanical ability, the practical step-by-step explanations, linked to over 900 photos, will help you get the job done right. Regular servicing and maintenance of your Saab 900 can help maintain its resale value, save you money, and make it safer to drive.

INSTRUKCJA SAAB 90, SAAB 99 oraz SAAB 900 (silniki benzynowe)
modele produkowane od 1979 do 1993 roku
Czy chesz wiedzieć jak naprawić Saaba?
Odpowiedzią jest instrukcja Haynes

W książce opisano samochody marki Saab 90, Saab 99 oraz Saab 900, wersja nadwozia hatchback, sedan (saloon) oraz coupe, wyposażone w silniki gaźnikowe, z wtryskiem paliwa, wolnossące i turbo.

Silniki benzynowe:

  • silnik o pojemności 2,0 litra (1985 cm3) typ B201 - typ B (SOHC) - do X 1981 roku, 
  • silnik o pojemności 2,0 litra (1985 cm3) typ B201 - typ H (SOHC) - od X 1981 roku,
  • silnik o pojemności 2,0 litra (1985 cm3) typ B202 (DOHC),

Poradnik zawiera opis samochodu SAAB 90, 99 i 900 z uwzględnieniem danych dla wersji specjalnych i limitowanych.
W książce brak danych i parametrów charakterystycznych dla modeli Saab 900 wprowadzonych  od października 1993 roku. Książka nie zawiera opisu dla wersji nadwozia kabriolet.

UWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej). Podczas korzystania z instrukcji można skorzystać ze specjalnego słownika technicznego pobierając po kliknięciu angielsko-polski, ułatwiającego korzystanie z poradnika Haynes.

Haynes Service and Repair Manual
Książka napraw wydana przez angielskie wydawnictwo Haynes (Haynes Publishing Group) to prawdziwe kompendium wiedzy warsztatowej. Swoją zawartością stanowi cenny zbiór porad i praktycznych wskazówek serwisowych. Poradnik serwisowy Haynes z pewnością przyda się zarówno wykwalifikowanemu mechanikowi warsztatu samochodowego, jak również przeciętnemu użytkownikowi pojazdu, który w przydomowym garażu zechce wymienić olej czy dokonać drobnej naprawy we własnym zakresie.

Warto wspomnieć, że motoryzacyjne podręczniki Haynesa powstają na podstawie całkowitego rozłożenia samochodu lub motocykla na części przez doświadczonych mechaników, a następnie jego ponownego złożenia i szczegółowego udokumentowania krok po kroku każdej czynności. W ten sposób powstaje bardzo dokładny opis samochodu, wzbogacony licznymi zdjęciami i rysunkami złożeniowymi. Istotnym elementem książki serwisowej są zawarte w niej schematy instalacji elektrycznej samochodu i motocykla.


Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl