Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (REA)

SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (REA)

Wydawnictwo: Wydawnictwo REA
Autor Praca zbiorowa

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Cena: Produkt archiwalny
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
Wydawnictwo REA

Podręcznik przeznaczony do nauczania przedmiotu Silniki pojazdów samochodowych w zawodzie technik pojazdów samochodowych.

Podręcznik opracowany zgodnie z podstawą programową oraz standardami wymagań egzaminacyjnych został dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego.
Zawiera najważniejsze informacje związane z budową, zasadą działania oraz metodami obsługi i naprawy silników stosowanych w napędach pojazdów samochodowych.

Podręcznik składa się z 15 rozdziałów omawiających wyczerpująco poszczególne zagadnienia, m.in.: charakterystykę silnika, układy: karbowy, rozrządu, smarowania, chłodzenia, napędy alternatywne. Przygotowany w sposób jasny i przystępny stanowi niezwykle cenne źródło wiedzy dla uczniów i słuchaczy kształcących się w tym zawodzie. Podręcznik ma bardzo atrakcyjną szatę graficzną, zawiera wiele kolorowych ilustracji, tabel, schematów i wykresów, które pomogą szybko i efektywnie przyswoić wiedzę

SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (REA)

Spis treści:

Wstęp

1.Podstawowe wiadomości o silnikach
2.Proces spalania w silnikach
3.Parametry pracy silnika. Charakterystyka silnika
4.Układ korbowy
5.Układ rozrządu
6.Kadłuby i głowice
7.Układy zasilania w paliwo silników o zapłonie iskrowym
8.Układy zasilania silników o zapłonie samoczynnym
9.Układ chłodzenia
10.Układ smarowania
11.Układy wylotowe i dolotowe
12.Napędy alternatywne pojazdów samochodowych
13.Dwusuwowy silnik o zapłonie iskrowym. Silnik z tłokiem wirującym
14.Układy zapłonowe
15.Silniki pojazdów użytkowych
Bibliografia


SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - CZĘŚĆ 2


SILNIKI POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - CZĘŚĆ 2
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Budowa i działanie oraz zasady eksploatacji, obsługi i naprawy układów zasilania, chłodzenia, smarowania oraz dolotowych i wylotowych silników spalinowych. Treść bogato zilustrowano przykładami, uwzględniając najnowsze rozwiązania konstrukcyjne silników.

PODSTAWY BUDOWY SILNIKÓW. POJAZDY SAMOCHODOWE


PODSTAWY BUDOWY SILNIKÓW. POJAZDY SAMOCHODOWE
Wydawnictwo: Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

Podstawy budowy silników. W podręczniku przedstawiono ogólną budowę głównych zespołów i układów silników pojazdów samochodowych. Książka zawiera teorię budowy tłokowych silników spalinowych, obejmującą m.in. zasadę działania, obiegi cieplne, parametry i podstawowe charakterystyki, tworzenie mieszanki i spalanie, toksyczność spalin, rozrząd, doładowanie, obliczanie głównych wymiarów, mechanikę układu korbowego.

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl