Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
BUILD YOUR OWN MOTORCARAVAN (2ND EDITION)

BUILD YOUR OWN MOTORCARAVAN (2ND EDITION)

Wydawnictwo: Haynes
Autor John Wickersham

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Wysyłka w ciągu 24h

Cena: 132,28 zł154,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

BUILD YOUR OWN MOTORCARAVAN (2ND EDITION)
A practical manual for van conversions, coachbuilts and major renovation projects 
By: John Wickersham 

Chcesz przystosować vana, wyremontować camper, ożywić stary model lub zbudować go od podstaw?

Instrukcja Haynes pomoże Ci stawiać kolejne kroki w przygotowaniu własnego karawanu. Nowe wydanie zawiera informacje na temat instalacji elektrycznych oraz zaopatrzenia w wodę, a także poszukiwane opcje magazynowania i porady oszczędność wagi w przypadku pracy z drewnem. Zgromadzone w poradniku informacje, ciekawostki oraz wiele instrukcji typu krok po kroku sprawią, że budowa własnego Motorcaravanu stanie się dla Ciebie osiągalna.

Projektowanie i budowania własnego Motorcaravanu daje Ci swobotę, aby stworzyć charakterystyczny domek letniskowy dostosowany do Twoich potrzeb - a także pozwala kontrolować koszty.

UWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej).

Kup Teraz! Książka na temat budowy własnego motorcaravanu - dla miłośników karawaningu!

Build Your Own Motorcaravan (2nd Edition) 
A practical manual for van conversions, coachbuilts and major renovation projects 
By: John Wickersham 
 
Designing and building your own motorcaravan gives you the freedom to create a distinctive holiday home tailored to your needs - and also enables you to control the cost. Whether you want to fit out a van, renovate a camper, revive an old model or build one from scratch, this manual will take you every step of the way. This new edition includes up-to-date information on electrical systems and water supplies, as well as sought-after storage options and weight-saving tips when working with wood. Armed with all the facts - and many step-by-step instructions - building your own motorcaravan quickly becomes achievable.

 
Hardback, 270 x 210mm, 224 pages, 863 col illustrations 


Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl