Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
AUTOELEKTRO 073 (schemat elektryczny: ALFA 164 SUPER, SAAB 900 - część 2)

AUTOELEKTRO 073 (schemat elektryczny: ALFA 164 SUPER, SAAB 900 - część 2)

Wydawnictwo: AutoElektro

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Wysyłka w ciągu 24h

Cena: 28,90 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

AutoElektro numer 73 zawiera:

 • schemat układu elektrycznego samochodu
  - SAAB 900 wersje z silnikiem wolno-ssącym i turbo 4- i 6- cylindrowe (roczniki 1994-1997). Unowocześnione układy wtryskowe: TRIONIC, TRIONI OBDII, MOTRONIC M2.10.3, MOTRONIC M5.2 Automatyczna skrzynia biegów TCM - część 2
  ALFA 164 SUPER 24V 4x4.
  1) Układ wtryskowy Bosch Motrinic M 3.7
  2) Układ Viscomatic (Elektroniczna rozdzielnica momentu)
  3) Układ A.B.S. Bosch 2 SH
 • układ wtryskowo-zapłonowy samochodu
  - Citroen CX GTI turbo (1977-83),
  - Peugeot 505 TI turbo (1977-83) L-Jetronic Bosch - schemat 7,
  -
  Citroen BX19 16V GTI (1977-83)-Motronic ML4 Bosch.

Magazyn AutoElektro jest miesięcznikiem poświęconym elektromechanice i elektronice samochodowej. Integralną częścią każdego numeru są szczegółowe i przystępnie sporządzone schematy układów elektrycznych oraz układów wtryskowo-zapłonowych poszczególnych marek samochodów, wzbogacone dokładnymi ilustracjami.

W numerze 73:

 • DR INŻ. BERNARD FRYŚKOWSKI
  Samochodowe świece żarowe - cz. 2
 • RADA MIESIĄCA
  Pegeot 307 - konserwacja systemu FAP
 • OSCYLOSKOP CY
 • UKŁADY ELEKTRYCZNE SAMOCHODÓW
  Układ L-Jetronic Bosch w samochodach:
  - Citroen CX GTI turbo (1977-83)
  - Peugeot 505 TI turbo (1977-83)
  Układ Motronic ML4 Bosch w samochodzie:
  - Citroen BX19 16V GTI (1997-83)
 • CRASH TEST - TESTY ZDERZENIOWE
 • SONDY LAMBDA GOLDEN LODGE
  - PROGRAM UNIWERSALNY
 • MERCEDES-BENZ
  Ochrona pieszych w pojazdach klasy S
 • NOWOŚCI
  Bosch
  - ESP ratuje życie Wurth - System diagnostyczny Wurth on line World (WoW!)
  Citroen - C-Metisse - syneza pasji i praktycznych rozwiązań
  Semi Elektronik - Prostowniki ze sterownikami mikroprocesowymi
  Centra - Centra we Frankfurcie
  LOXA - Oferta firmy Loxa
  Blaupunkt - Precyzyjnie do celu - TravelPilot Amsterdam - nowa radionawigacja Blaupunkta

 

 

Seria AutoElektro to miesięcznik kierowany przede wszystkim do warsztatów i serwisów samochodowych. Wybór zawartych w nim tematów zainteresuje jednak szersze grono odbiorców branży motoryzacyjnej.

Magazyn porusza również zagadnienia techniczne oraz problemy, z którymi zarówno użytkownicy samochodów, jak i warsztaty naprawcze mogą się zetknąć w niedalekiej przyszłości. Artykuły szkoleniowe prezentowane są przez grono niekwestionowanych autorytetów w dziedzinie elektroniki samochodowej, nauczycieli i wykładowców akademickich, konstruktorów sprzętu diagnostycznego, prowadzących szkolenia dla serwisów samochodowych.

Nieodłącznym elementem każdego wydania jest również prezentacja nowości z rynku elektrotechniki i elektroniki samochodowej. Dotyczą one zarówno części i systemów instalowanych w samochodach, jak też aparatury diagnostycznej, narzędzi i wyposażenia warsztatów naprawczych i diagnostycznych. Artykuły i porady tworzone przy współpracy z firmami: BOSCH, AXES SYSTEM, MAGNETI MARELLI, NGK, LABIMED ELECTRONICS, WEBASTO, VALEO, WSOP, TOMCAR, ELEX, ELPIGAZ.


AUTOELEKTRO 072 (schemat elektryczny: HUNDAI MATRIX, SAAB 900 - część 1)


AUTOELEKTRO 072 (schemat elektryczny: HUNDAI MATRIX, SAAB 900 - część 1)
Wydawnictwo: AutoElektro

Magazyn AutoElektro nr 72 zawiera schemat instalacji elektrycznej samochodu SAAB 900 wersje z silnikami wolno ssącymi oraz turbo 4 i 6 cylindrowe (1994-1997) Unowocześnione układy wtryskowe: TTRIONIC, TRIONI OBDII, MOTRONIC M2.10.3, MOTRONIC M5.2. Automatyczna skrzynia biegów TCM oraz HYUNDAI MATRIX Modele 2001 Silniki benzynowe 1.6 i 1.8l i Diesel.

AUTOELEKTRO 060 (schemat elektryczny: SAAB 900 - część 2)


AUTOELEKTRO 060 (schemat elektryczny: SAAB 900 - część 2)
Wydawnictwo: AutoElektro

Magazyn AutoElektro nr 60 zawiera schemat instalacji elektrycznej samochodu SAAB 900 - część 2. Układ wtryskowo-zapłonowy IAW18FD w Fiacie Punto i Lancia Y, układ IAW Weber-Marelli w Fiacie Tipo, układ SPI Bosch Mono-Jetronic w Fiacie Uno, Lancia Y i Citroënie AX.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl