Motohelp.pl Księgarnia motoryzacyjna

Zaloguj się|Zarejestruj się

wydawnictwa

Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
FORD PICK-UPS (1997-2003) i FORD EXPEDITION, LINCOLN NAVIGATOR (1997-2012) CHILTON

FORD PICK-UPS (1997-2003) i FORD EXPEDITION, LINCOLN NAVIGATOR (1997-2012) CHILTON

Wydawnictwo: Haynes

Dostępna ilość: Wskaźnik dostępności

Realizacja zamówienia: Towar na zamówienie. Prosimy o kontakt

Cena: 116,26 zł136,00 zł
Poleć nas na: znajdź nas na blip znajdź nas na twitterze

FORD PICK-UPS, FORD EXPEDITION, LINCOLN NAVIGATOR (1997-2012) - INSTRUKCJA CHILTON
zawiera opis amerykańskich i kanadyjskich modeli samochodu Ford Pick-Ups produkowane w latach1997-2003, Ford Expedition, Lincon Navigator produkowanych w latach 1997-2017

UWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej). Podczas korzystania z instrukcji można skorzystać ze specjalnego słownika technicznego pobierając po kliknięciu angielsko-polski, ułatwiającego korzystanie z poradnika Haynes.

W książce brak opisu wersji z silnikiem Diesla, F250HD, Super Duty oraz F-350.

Ford Expedition (Pick-up F-150 - F-250) oraz Lincoln Navigator (roczniki 1997-2017) z napędem 4x2 oraz 4x4

Opisane modele:

 • Ford F-150 - 1997-2003, 
 • Ford F-150 Heritage - 2004,
 • Ford F-250 Pick-up - 1997-1999, 
 • Ford Expedition - 1997-2017,
 • Lincoln Navigator - 1998-2017

Jednostki napędowe:

 • silniki benzynowe 4.2 L V6, 
 • silniki benzynowe 4.6 L V8 (Romeo), 
 • silniki benzynowe 4.6 L V8 (Windsor),
 • silniki benzynowe 5.4 L V8 - 2V,
 • silniki benzynowe 5.4 L V8 - 4V, 
 • silniki benzynowe 5.4 L V8 - 3V.

W książce brak opisu wersji z silnikiem Diesla, F250HD, Super Duty oraz F-350.

Książka dla majsterkowiczów
Książka ta jest najbardziej kompletną instrukcją, krok po kroku przedstawia procedury naprawcze i szczegółowe specyfikacje i fotografie wykonywanych czynności.

W książce znajdziemy informację o:

 • naprawie silnika
 • remoncie nadwozia i podawozia
 • naprawie i budowie układu napędowego
 • układzie kierowniczym
 • układzie elektrycznym ( schematy elektryczne, układ sterowania silnikiem, kody błędów itp.)
 • inne ciekawe tematy dotyczące poszczególnych elementów w danym aucie

 
Instrukcja Chilton traktuje o czynnościach najprostszych do bardzo skomplikowanych. informacje zawarte w tej instrukcji pozwoli Ci na kompleksową obsługę i naprawę samochodów Ford Pick-Ups produkowanych w latach 1997-2003, Ford Expedition i Lincoln Navigator produkowanych w latach 1997-2012,
Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze korzystając z poniższej instrukcji.
Celem tego podręcznika jest pomoc w uzyskaniu najlepszych parametrów samochodu. Można to zrobić na kilka sposobów. Książka może pomóc w podjęciu decyzji, czy samochód odprowadzić do warsztatu, czy podjąć próbę samodzielnej naprawy Ford Pick-Ups, Ford Expedition, Lincoln Navigator. Poradnik zawiera procedury konserwacji, obsługi, naprawy i diagnostyki pojazdu.

Kup Teraz! Ford Pick-Ups (1997-2203), Ford Expedition (1997-2012), Lincoln Navigator (1997-2012) Chilton Repair ManualUWAGA!
Oferowana książka wydana jest w języku angielskim (niedostępna w polskiej wersji językowej).
Należy pamiętać, że ta instrukcja przeznaczona jest dla pojazdów z silnikiem benzynowym, sprzedawanych na rynku amerykańskim. Mimo to książka zawiera wiele cennych i przydatnych informacji do pojazdów tej samej marki oraz modelu zbudowanego na inne rynki. Różnice mogą dotyczyć oferowanego wyposażenia oraz właściwości, szczególnie w obszarach związanych z bezpieczeństwem i kontrolą emisji spalin.

Książa serii Chilton
Książka napraw wydana przez angielskie wydawnictwo Haynes (Haynes Publishing Group) to prawdziwe kompendium wiedzy warsztatowej. Swoją zawartością stanowi cenny zbiór porad i praktycznych wskazówek serwisowych. Poradnik serwisowy Haynes z pewnością przyda się zarówno wykwalifikowanemu mechanikowi warsztatu samochodowego, jak również przeciętnemu użytkownikowi pojazdu, który w przydomowym garażu zechce wymienić olej czy dokonać drobnej naprawy we własnym zakresie.
Warto wspomnieć, że motoryzacyjne podręczniki Haynesa powstają na podstawie całkowitego rozłożenia samochodu lub motocykla na części przez doświadczonych mechaników, a następnie jego ponownego złożenia i szczegółowego udokumentowania krok po kroku każdej czynności. W ten sposób powstaje bardzo dokładny opis samochodu, wzbogacony licznymi zdjęciami i rysunkami złożeniowymi. Istotnym elementem książki serwisowej są zawarte w niej schematy instalacji elektrycznej samochodu i motocykla.

Chapter 1: Tune-Up and Routine Maintenance 
Chapter 2: Engines and General Engine Overhaul procedures 
Chapter 3: Cooling, Heating and AC Systems 
Chapter 4: Fuel and Exhaust Systems 
Chapter 5: Engine Electrical Systems 
Chapter 6: Emissions and Engine Control Systems 
Chapter 7: Manual and Automatic Transmissions 
Chapter 8: Clutch and Driveline 
Chapter 9: Brakes 
Chapter 10: Suspension and Steering Systems 
Chapter 11: Body 
Chapter 12: Chassis 
Electrical System and Wiring Diagrams 
Glossary and Master Index


Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Ocena
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Książki, instrukcje i poradniki do Alfy Książki, instrukcje i poradniki do Audi Książki, instrukcje i poradniki do BMW Książki, instrukcje i poradniki do Chryslera Książki, instrukcje i poradniki do Citroena Książki, instrukcje i poradniki do Fiata Książki, instrukcje i poradniki do Forda Książki, instrukcje i poradniki do FSO Książki, instrukcje i poradniki do Hondy Książki, instrukcje i poradniki do Hyundai Książki, instrukcje i poradniki do Jeepa Książki, instrukcje i poradniki do Lady Książki, instrukcje i poradniki do samochodów marki Lancia Książki, instrukcje i poradniki do Land Rovera Książki, instrukcje i poradniki do Mazdy Książki, instrukcje i poradniki do Mercedesa Książki, instrukcje i poradniki do Mitsubishi Książki, instrukcje i poradniki do Nissana Książki, instrukcje i poradniki do Opla Książki, instrukcje i poradniki do Peugeota Książki, instrukcje i poradniki do Renault Książki, instrukcje i poradniki do Saaba Książki, instrukcje i poradniki do Seata Książki, instrukcje i poradniki do Skody Książki, instrukcje i poradniki do Suzuki Książki, instrukcje i poradniki do Toyoty Książki, instrukcje i poradniki do Vauxhall Książki, instrukcje i poradniki do Volvo Książki, instrukcje i poradniki do Volkswagena
obsługujemy szybkie e-przelewy Znajdź nas na Allegro.pl Motohelp na Facebooku Znajdź nas na Twitter.com Motohelp na Blip.pl Bądź na bieżąco! Kanał RSS
© MOTOHELP. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Realizacja: sucro.pl